Kategorie

Výrobci

Newsletter

Rady a tipy aneb jak se obléct do školy


1) BÝT VIDITELNÝ - neznamená mít na sobě svítivé tričko z tržnice ani značkové oblečení s obrovským logem. Pokud chceš být viditelný, musíš upoutat svým stylem, něčím odlišným od ostatních. Chce to dobrý vkus a nebát se být jiný.


2) OBLEČENÍ MUSÍ SEDĚT - pokud ti z bokovek vykukuje nějaké to kilo navíc, raději si pořiď jiné kalhoty anebo slušivou tuniku, která překryje tvé nedostatky. Chceš-li být sexy, neznamená to, že musíš odhalit co nejvíce, raději zvol vhodný střih slušivých šatů. Vlákna elastanu přizpůsobí oblečení tvé postavě.


3) VKUSNÉ A STYLOVÉ - ležérní i sportovní styl se dá využít i pro oblečení do školy, ale tepláky s mikinou a ošoupaným bytohem si nech raději na víkend až vyrazíš na výpravu se skautem. Oblečení by mělo být pohodlné, vždyť v něm prosedíš minimálně půl dne, ale nezapomeň i na eleganci.


4) MÉNĚ JE VÍCE - do školy vol oblečení spíše jednodužší, doplněné šátkem nebo bižuterií. Nemusíš mít plnou skříň tunik s krajkou, třpytivými kamínky a dalšími ozdobami. Raději obměňuj doplňky a uvidíš, kolik modelů vytvoříš.


5) CELKOVÝ VZHLED - pro svůj dokonalý vzhled nezapomeň ani na účes, nehty a deodorant.


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně